Nazywam się Danuta Kitowska, a Nauczona to strona, która ma pomóc Ci mądrze się rozwijać i wspierać swoich bliskich w rozwoju.

A wszystko, jak to czasem bywa, zaczęło się od chemii. W 1986 roku, jako świeżo upieczona absolwentka UMK rozpoczęłam pracę w szkole. Po latach pracy jako nauczyciel zauważyłam, że coraz mniej uczę o wiązaniach kowalencyjnych i masie molowej, a coraz więcej o tym… jak się uczyć. Co więcej, właśnie taka edukacja przynosiła moim podopiecznym najlepsze rezultaty.

Znam zagadnienia edukacyjne od podszewki – jako nauczyciel, rodzic i urzędnik poznałam wszystkie zakątki polskiej szkoły. Z drugiej strony, jako wykładowca uczelni, trener i kobieta, która stawia na swój własny rozwój, dowiedziałam się wielu rzeczy o tym jak dorośli mogą doskonalić się w wybranej przez siebie dziedzinie.

Nauczona to naturalna konsekwencja moich pasji, które łączy kreatywność, entuzjazm i wiara w siłę rozwoju. Jeśli chcesz być na bieżąco z artykułami, kursami i wydarzeniami jakie wychodzą spod mojej ręki, koniecznie zapisz się na newsletter. Możesz również być ze mną w kontakcie poprzez facebook i instagram.