Oferta – notowanie graficzne

Przekaz wizualny jest coraz bardziej popularny – przecież przetwarzanie bodźców wzrokowych jest dominującą metodą postrzegania świata. Dlatego coraz więcej firm komunikuje się skutecznie ze swoim klientem za pomocą grafiki.

Sketchnoting (notowanie graficzne) jest techniką, która w symboliczny, graficzny sposób pozwala przedstawić ważne dla nas treści, a dzięki temu sprawić aby komunikat był bardziej czytelny i łatwiej zapamiętany przez odbiorcę. Możesz nauczyć się tego (pomogę Ci w tym – zajrzyj do zakładki szkolenia) i samodzielnie tworzyć wizualne notatki. Możesz także powierzyć wykonanie notatki graficznej mnie.

Notatki graficzne to świetny pomysł na:

  • prezent dla uczestników webinarów
  • dodatek do książki/ebooka
  • wizualne streszczenie artykułu czy filmiku
  • ciekawe zaprezentowanie agendy konferencji
  • łatwe w odbiorze edukacyjne materiały dla Twoich klientów

Zastanawiasz się czy Twoja tematyka nadaje się do notatek graficznych?

Na pewno tak – informacje zaprezentowane w sposób wizualny są skuteczne niezależnie od branży czy typu odbiorcy. Stworzę przekaz wizualny w taki sposób, aby jak najlepiej dostosować go do klimatu Twojej marki i charakteru Twoich klientów.

nauczona - notowanie graficzne

Przykłady moich notatek graficznych

Jak zamówić notatkę graficzną?

Notatka graficzna może być wykonana analogowo lub cyfrowo. Po akceptacji projektu, dopuszczalna jest jedna zmiana w notatce analogowej, trzy zmiany w notatce cyfrowej.

Koszt – 300 zł za jedną notatkę A4 lub w mniejszych formatach.

 

Skorzystaj z formularza aby zamówić notatkę:

A może interesuje Cię graphic recording?

Graphic recording to notatka graficzna tworzona równolegle do przekazu słownego, np. podczas konferencji i to zazwyczaj na dużym formacie. Mam w tym spore doświadczenie, ale zdecydowałam, że będę notować na żywo trochę rzadziej.

Obecnie wykonuję graphic recording tylko kilka razu w roku, więc wycena zostanie dokonana po zapoznaniu się z tematem, długością wystąpień, miejscem i innymi warunkami pracy.

graphic recording nauczona

Jeśli chcesz zapytać o możliwość wykonania przeze mnie graphic recordingu na Twoim wydarzeniu, wypełnij formularz:

17634334_1943007872596184_9166116104925700805_n