Konkurs “Zamapowana Jesień” – stwórz mapę myśli i wygraj!

buzan-nagrody

Konkurs “Zamapowana Jesień” – stwórz mapę myśli i wygraj!

Od kilku tygodni na blogu Nauczonej mogliście przeczytać wywiady z ekspertami w tworzeniu map myśli. Agata Baj zaprezentowała video-przewodnik dotyczący podstaw rysowania map, Wojtek Korsak podzielił się swoimi pomysłami na wykorzystanie mindmappingu w pracy i w domu, a Katarzyna Żbikowska pokazała swoje dzieła: klasyczne mapy myśli i “mapowe” notatki graficzne. Czujecie się zainspirowani? Ja bardzo! Dlatego właśnie chciałabym uwiecznić cykl artykułów o mapach myśli konkursem dla was.

Zadaniem konkursowym jest stworzenie odręcznej mapy myśli – długopisy/kredki/flamastry/ołówki w dłoń! Temat to:

Moje cele edukacyjne na 2017

Koniec listopada to idealny czas na planowanie przyszłego roku, zostaje nam jeszcze kilka tygodni na przygotowanie się do zrealizowania tych celów i zyskujemy “spokojniejszą głowę” na świąteczny grudniowy czas.

Zasady:

  1. Konkurs trwa od 20.11.16 do 30.11.16 (do 23:59).
  2. Przesyłajcie własnoręcznie zrobione mapy myśli zgodne z tematem Moje cele edukacyjne na 2017 na adres [email protected] (w temacie wpiszcie “Konkurs Zamapowana Jesień”).
  3. Prace można przesyłać zarówno w postaci skanów jak i zdjęć, ale pamiętajcie, że najważniejsze są same mapy myśli więc muszę być w stanie je przeczytać – kompozycje fotograficzne są na dalszym miejscu w tym konkursie 🙂
  4. Jedna osoba może wysłać jedną mapę myśli.
  5. Szczegółowe zasady możecie przeczytać w regulaminie konkursu.

Po zapoznaniu się ze wszystkimi mapami wybiorę trzy najciekawsze prace, które zostaną nagrodzone książkami autorstwa Tony’ego Buzana, nazywanego ojcem mindmappingu.

Zwycięzca I miejsca otrzyma książkę “Mapy myśli dla biznesu”

mapy-mysli-w-biznesie-nagroda

Zdobywca II miejsca otrzyma książkę “Mapy twoich myśli”

mapy-twoich-mysli-nagroda

Osoba, która zajmie III miejsce otrzyma książkę “Rusz Głową”

rusz-glowa-nagroda

Jeszcze w tym tygodniu przeczytacie moje mini-recenzje tych książek!

Czekam na wasze prace – pamiętajcie, macie czas do 30 listopada. Miłego planowania celów edukacyjnych i tworzenia mapy myśli!

Brak komentarzy