Co wspólnego ma decoupage ze strunami głosowymi i czytaniem ze zrozumieniem?

zmniejszone1

Co wspólnego ma decoupage ze strunami głosowymi i czytaniem ze zrozumieniem?

Jak zrobić decoupage, poradzić sobie z chorymi strunami głosowymi, nauczyć dziecko czytać ze zrozumieniem i jak się uczyć – aby było efektywnie? – na te pytania odpowiedzą cztery panie, członkinie grupy Nauczeni – wspieramy się w edukacji i rozwoju w ramach akcji Nauczeni dzielą się wiedzą.

CO ZROBIĆ GDY ZAWIODĄ NAS STRUNY GŁOSOWE?

Zdarzyło Ci się kiedyś zamilknąć tuż przed jakimś występem, nagraniem, konferencją? Co wtedy zrobić, radzi graficznie Dorota:

zmniejszone

Dorota Nina Semenov, kobieta – orkiestra, zawodowo – Specjalista ds. polityki informacyjnej w ratuszu, poetka, liderka Toastmasters, entuzjastka uczenia się oraz długich spacerów z aparatem i córką :). Współtwórca GrafArt.

JAK NAUCZYĆ DZIECKO CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM?

Szybko, niedokładnie, powierzchownie – tak mówimy, tak słuchamy, tak czytamy. Na ostatnie próbuje znależć sposób Ania i to zaczynając od dziecka, testując na swoim synu.

Ania Babij

Anna Babij, przedsiębiorca, chemik z wykształcenia, humanista i pedagog z wyboru, społecznik i kobieta wielkiego serca, cudowna Mama Antka, Ochrona Środowiska  AB-Eco Usługi konsultingowe

JAK WYKONUJEMY ZDOBIENIE TALERZA METODĄ DWUSKŁADNIKOWĄ?

Każdy widział talerzyki,  skrzyneczki, ramki ozdobione techniką decoupage. Ale gdyby nas zapytano na czym technika polega, być może mielibyśmy kłopot.

17359295_1271543516270983_5083837012813025598_o

Karolina Skotarczak-Dobrzyńska, do niedawna dyrektor, dziś nauczyciel-nauczycieli, informatyk, coach, trener, żeglarz, entuzjastka DIY i współtwórca Archipelagu Rozwoju. Kocha czytać i się uczyć.

JAK SIĘ UCZYĆ ABY SIĘ NAUCZYĆ?

17917738_1295268273898507_1797704840576935677_o

Sylwia Oszczyk, nauczycielka w gimnazjum, polonistka, dla której praca jest pasją. Uwielbia książki, fotografię, dawne malarstwo, morze, dawną wieś, spacery, historię obyczajów, psychologię. Ciągle poszukująca, aby nie popaść w rutynę. Z uśmiechem do świata.

6 komentarzy

 • Agata | Okiem Fizjoterapeutki

  Takie grafiki zawsze bardzo ułatwiają naukę 🙂 . A czytanie ze zrozumieniem zawsze w cenie 😉

 • Magda M. blog

  Świetne grafiki! Najbardziej zaintrygował mnie ten talerz, szkoda, że nie ma dołączonego zdjęcia 😉

 • Beata Hanichet

  Bardzo podziwiam osoby ze zdolnościami manualnymi, wszelakimi 🙂

 • Marta

  Dla mnie punkt z czytaniem zrozumieniem na pewno się przyda! 🙂

 • Monika

  Ah te grafiki sa przeurocze 🙂

 • Dor.Nina

  Cudowne! Ja biorę decoupage przede wszystkim 🙂