Konkurs “INSPIRUJĄCE MIEJSCA W SIECI” – rozstrzygnięty!

zmn1

Konkurs “INSPIRUJĄCE MIEJSCA W SIECI” – rozstrzygnięty!

Niektórzy mówią, że Internet stał się dla nas drugim domem. Myślę, że też biblioteką, szkołą czy uniwersytetem, ponieważ coraz więcej z nas uczy się właśnie w sieci.

Każdy ma swoje ulubione miejsca, ludzi i formy uczenia się. Niektórzy uwielbiają YouTube i chętnie sięgają po tutoriale, inni wolą podcasty, więc godzinami słuchają edukacyjnych treści. Dla części z nas tworzone są webinary i live – gdzie na żywo i przy wsparciu energii innych uczestników sięgamy po interesujące treści. Nowych umiejętności uczymy się też na kursach online, a zamiast fizycznej książki wypożyczamy ebooki i audiobooki.

Ponieważ warto się inspirować dobrymi doświadczeniami innych osób, ogłosiłam konkurs na notatkę graficzną dotyczącą polecanych przez Was edukacyjnych miejsc w sieci.

Cieszę się, że poza wskazaniem faworytów staraliście się uzasadnić  na czym polega ich edukacyjna wartość, czym się inspirujecie, czego się od nich uczycie.

Po zapoznaniu się ze wszystkimi nadesłanymi notatkami graficznymi wybrałam trzy, moim zdaniem najciekawsze prace, które zostały nagrodzone książkami autorstwa Natalii Mikołajek, “Notatki wizualne”, Wyd. MTBiznes.

 

NAGRODY GŁÓWNE

Nagroda główna za promowanie hand letteringu i to w pięknym stylu.

A.Poręba zmn

Autor: Adam Poręba

 

Za pokazanie własnej drogi edukacyjnego rozwoju w roku 2020, a ta była konsekwentnie realizowana w oparciu o wiele inspirujących miejsc w sieci.

A.Redzimskazmn

Autorka: Joanna Redzimska

 

Za przedstawienie walorów każdego ze wskazanych inspirujących miejsc w sieci zarówno kreską, jak i słowem.

B.MIkołajczy zmn
Autorka: Bogusia Mikołajczyk

 

 

Dodatkowo wskazałam trzy prace, które otrzymały wyróżnienia. Wyróżnienia nagrodzone zostają książkami T.Buzana: “Mapy twoich myśli” i “Rusz głową”, o których pisałam w artykule “4 książki Buzana, które warto przeczytać” oraz książką T.Buzana „Pamięć na zawołanie” (nagrody przyznane zostaną wyróżnionym losowo).

WYRÓŻNIENIA

 

w.p.Sylwia.zmnpng

Autorka: Sylwia Wienke

 

 

wPAula wachuleczmn

Autorka: Paula Wachulec

 

 

B.Grzelakzmn

Autorka: Barbara Grzelak

 

Nagrodzonym gratuluję, a Was zapraszam do wnikliwego czytania tych notatek graficznych – może znajdziecie rozwojowe inspiracje dla siebie?

 

 

 

Brak komentarzy